Дійсні члени УМТ

Дійсні члени УМТ

Волинське відділення

з осередками у містах Рівне, Луцьк та Ковель

(керівник – В.Г. Мельничук, м. Рівне; дані 2012 р.)

Бровко Галина Іванівна

Будз Маркіян Дмитрович

Вовк Павло Кирилович

Волненко Сергій Олександрович

Залеський Іван Іванович

Зелінський Віктор Григорович

Зузук Федір Васильович

Іванів Іван Миколайович

Косовська Ольга Петрівна

Крещук Петро Петрович

Криницька Марія Василівна

Курепа Ярослав Сергійович

Матеюк Володимир Васильович

Мельничук Віктор Григорович

Мельничук Григорій Вікторович

Новосад Ярослав Олексійович

Поліщук Андрій Миколайович

Савчук Наталія Олексіївна

Сирота Максим Михайлович

Степанюк Богдан Ананійович

Тараско Ірина Володимирівна

Черняков Олександр Миколайович

Шпирка Василь Михайлович

 

Дніпропетровське відділення

(керівник – М.В. Рузіна, м. Дніпропетровськ; дані 2014 р.)

Білан Наталія Валеріївна

Бундира Тетяна Володимирівна

Вавриш Наталія Григорівна

Жильцова Ірина Вікторівна

Мунтян Альона Генадіївна

Мялик Олександр Вікторович

Поляшов Олександр Сергійович

Приходченко Дмитро Васильович

Рузіна Марина Вікторівна

Соболєв Валерій Вікторович

Терешкова Ольга Анатоліївна

Яцина Дмитро Валерійович

 

Донецьке відділення

(керівник – Т.П. Волкова, м. Дружківка; дані 2013 р.)

Альохін Віктор Іванович

Виборов Сергій Герасимович

Волкова Тетяна Петрівна

Корчемагін Віктор Олександрович

Купенко Володимир Іванович

Микитюк М.А.

Никитенко Олександр Вікторович

Панов Юрій Борисович

Проскурня Юлія Анатоліївна

Сєдова Олена Василівна

Уколов Володимир Дмитрович

Черниш Ольга Геннадіївна

Київське відділення

(керівник – Г.О. Кульчецька, м. Київ)

Осередок

при Інституті геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України

(керівник – Т.М. Лупашко, м. Київ; дані 2014 р.)

Бондаренко Сергій Миколайович

Брик Олександр Борисович

Бутович Володимир Іванович

Вишневський Олексій Анатолійович

Возняк Дмитро Костянтинович

Галабурда Юрій Андронович

Гаценко Віра Олексіївна

Гречанівська Олена Євгенівна

Гречанівський Олексій Євгенович

Дудченко Наталія Олександрівна

Ільченко Катерина Олександрівна

Калініченко Анатолій Михайлович

Калініченко Олена Анатоліївна

Квасниця Віктор Миколайович

Кривдік Степан Григорович

Кульчецька Ганна Олександрівна

Лупашко Тетяна Миколаївна

Мацюк Станіслав Степанович

Павлюк Олександра Вячеславівна

Платонов Олексій Миколайович

Пономаренко Олександр Миколайович

Соломатіна Лариса Олександрівна

Стадник Володимир Олексійович

Степанюк Леонід Михайлович

Сьомка Володимир Олексійович

Таран Михайло Миколайович

Таращан Аркадій Миколайович

Хоменко Володимир Михайлович

Цимбал Юрій Степанович

Черниш Дарія Сергіївна

Шумлянський Леонід Владиславович

Щербак Микола Петрович

Юрченко Надія Геннадіївна

 

Осередок

при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, геологічний факультет

(керівник – В.А. Нестеровський, м. Київ; дані 2013 р.)

Андрєєв Олександр В’ячеславович

Грінченко Віктор Федорович

Загнітко Василь Миколайович

Квасниця Ірина Вікторівна

Корнєєнко Сергій Віталійович

Лазарєва Ірина Іванівна

Митрохин Олександр Валерійович

Михайлов ВолодимирАльбертович

Нестеровський Віктор Антонович

Павлишин Володимир Іванович

Павлов Геннадій Геннадійович

Чомко Дмитро Федорович

Шевченко Олексій Леонідович

Шнюков Сергій Євгенович

Шунько Володимир Всеволодович

 

Осередок

при Коледжі геологорозвідувальних технологій

(керівник – В.В. Прокопець, м. Київ; дані 2014 р.)

Бублій Микола Іванович

Москаленко Ольга Іванівна

Парницький Володимир Іванович

Прокопець Валентин Вікторович

Пузирина Валентина Миронівна

Собиров Нурмахмад Хомович

Сковороднєв Віктор Володимирович

Стрижалко Вадим Едуардович

Чеботарьов Анатолій Миколайович

Шепнівський Олександр Миколайович

Іванова Олеся Іванівна

Федорова Олександра Геннадіївна

Леві Борис Йосипович

Олещук Петро Петрович

 

Осередок

при ДУ "Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України"

(керівник – В.П. Семененко, м. Київ; дані 2013 р.)

Гіріч Аеліта Леонідівна

Кичань Наталія Володимирівна

Семененко Віра Пантеліївна

Ширінбекова Світлана Нурахмедівна

 

Криворізьке відділення

(керівник – В.Д. Євтєхов, м. Кривий Ріг; дані 2012 р.)

Андрійчак Вікторія Олександрівна

Блоха Володимир Данилович

Вейцель Олександр Андрійович

Волков Олександр Григорович

Грицай Олена Юріївна

Демченко Олег Сергійович

Євтєхов Валерій Дмитрович

Євтєхов Євген Валерійович

Євтєхова Анна Валеріївна

Зайченко Тарас Володимирович

Іванченко Владислав Вікторович

Іщенко Максим Ігорович

Ковальчук Любов Миколаївна

Мірченко Аліна Олександрівна

Нестеренко Тетяна Петрівна

Піскун Олена Владиславівна

Прилепа Дмитро Миколайович

Семеніхіна Єлизавета Вікторівна

Семеніхіна Катерина Вікторівна

Смірнов Олександр Ярославович

Смірнова Ганна Ярославівна

Тиришкіна Світлана Миколаївна

Тіхлівець Світлана Валеріївна

Трунін Олександр Миколайович

Федорова Ірина Анатоліївна

Філенко Валентина Вікторівна

Харитонов Віталій Миколайович

Шепелюк Михайло Олександрович

Яблонський Павло Володимирович

 

Кримське відділення

(керівник – О.І. Тищенко, м. Сімферополь; дані 2011 р.)

Артеменко Володимир Макарович

Артеменко Ольга Володимирівна

Васенко Валерій Іванович

Денисов Олег Миколайович

Добровольська Тея Йосипівна

Носальська Тамара Вікторівна

Палкін Ігор Євгенович

Палкіна Олена Юріївна

Полканов Юрій Олександрович

Пономарьов Володимир Євгенович

Сапронова Зінаїда Дмитрівна

Тарасенко Віктор Сергійович

Тищенко Олександр Іванович

Черницина Оксана Михайлівна

Ященко Надія Яківна

 

Львівське відділення

(керівник – О.І. Матковський, м. Львів)

Осередок  при Львівському національному університеті ім. Івана Франка

(керівник – О.І. Матковський; дані 2014 р.)

Бакуменко Ігор Тимофійович

Бекеша Сергій Миколайович

Білик Наталія Теодорівна

Білоніжка Петро Михайлович

Борняк Уляна Іванівна

Гайовський О.В.

Гарун Мар’яна Артурівна

Гулій Василь Миколайович

Дворянська Наталія Юріївна

Дворянський Андрій Миколайович

Дяків Василь Олексійович

Кріль Соломія

Ляхов Юрій Васильович

Манчур Богдан Зіновійович

Манчур Ірина

Марусяк Валентина Петрівна

Матковський Орест Іллярович

Мисяк Іванна Михайлівна

Павлунь Микола Миколайович

Побережська Ірина Володимирівна

Сасюк Катерина

Скакун Леонід Зіновійович

Сливко Євгенія Мартинівна

Сливко Л.М.

Словотенко Надія Олександрівна

Степанов Володимир Борисович

Сушко Юлія Вікторівна

Узіюк Василь Іванович

Фурман Віталій Васильович

Цільмак Олег Валерійович

Ціхонь Сергій Іванович

Яценко Герман Михайлович

 

Осередок

при Інституті геології і геохімії горючих копалин НАН України

(керівник – І.М. Наумко; дані 2012 р.)

Баландюк Ліна Василівна

Белецька Юлія Адамівна

Бондар Роман Андрійович

Братусь Мирослав Дмитрович

Бучинська Ірина Володимирівна

Вовнюк Сергій Вікторович

Гавришків Галина Ярославівна

Гаєвська Юлія Петрівна

Головченко Діна Миколаївна

Григорчук Костянтин Григорович

Гринів Софія Петрівна

Дручок Лідія Петрівна

Дудок І.В.

Занкович Галина Онуфріївна

Зінчук Ігор Миколайович

Зубик М.І.

Ковалевич Володимир Михайлович

Колтун Юрій Володимирович

Кохан Оксана Михайлівна

Куровець Ігор Михайлович

Матвіїшин Зоряна Григорівна

Мороз Марта Василівна

Наумко Ігор Михайлович

Нестерович Наталія Володимирівна

Петруняк М.Д.

Петруняк Оксана Мирославівна

Побережський Андрій Володимирович

Попп Ігор Тиберійович

Радковець Наталія Ярославівна

Редько Лариса Романівна

Сава Надія Григорівна

Сахно Богдан Емануїлович

Сворень Йосип Михайлович

Сеньковський Юрій Миколайович

Сидор Дарія Василівна

Ступка Оксана Орестівна

Телепко Лариса Федорівна

Черемісський Ю.В.

Шевчук Олена Мілетівна

Яремчук Ярослава Василівна

 

Одеське відділення

(керівник – О.В. Чепіжко, м. Одеса; дані 2013 р.)

Волкова Ольга

Драгомирецький Олександр Валентинович

Єрьоміна Любов Олександрівна

Жданов Дмитро Костянтинович

Іщенко Леонід Васильович

Кадурін Володимир Миколайович

Кадурін Сергій Володимирович

Кандиба Галина Іванівна

Колеснік Дмитро

Кравчук Олег Петрович

Лосєв Ігор Олександрович

Сучков Ігор Олександрович

Усенко Валерій Павлович

Федорончук Наталя Олександрівна

Чепіжко Олександр Валентинович

Шатохіна Людмила Миколаївна

 

Харківське відділення

(керівник – П.В. Заріцький, м. Харків; дані 2013 р.)

Андрєєв Валерій Валентинович

Заріцький Петро Васильович

Клєвцов Олександр Олександрович

Комарова Алла Іванівна

Космачов Володимир Георгійович

Масалітіна Юлія Михайлівна

Прибилова Вікторія Миколаївна

Привалова Наталія Геннадіївна

Примаченко Володимир Васильович

Терещенко Віктор Олександрович

Червоний Богдан Григорович

Чуєнко Олександр Володимирович